Dodany: 2011-12-16 14:12:30

 

Rolety desenioweUrządzając mieszkanie dobrze jest dopracować każdy szczegół, aby dobrze współgrał z innymi. Ważny jest tu między innymi dobór motywów, ozdobników czy źródeł światła. W pomieszczeniach gdzie królują pewne konkretne wzory, dobrze jest jeśli umieszczone zostaną także na materii rolety kraków.

 

Deseniowe rolety kraków stają się obecnie równie popularne co te gładkie. Stwarzają one bowiem szereg nowych możliwości operowania ornamentem, światłem i kolorem w pomieszczeniach mieszkalnych. Wśród osłon tego typu wybierać możemy spośród wielu rodzajów zdobionych materiałów o odmiennych stopniach przepuszczalności światła. Niektóre deseniowe rolety kraków są tak grube, ze całkowicie i nieprzepuszczają promieni słonecznych po ich zasłonięciu. Inne  zaś zaciemniają pomieszczenie tylko w ograniczonym stopniu.

 

Najnowszym i bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, które nie wszyscy dystrybutorzy już oferują,, jest takie wykonanie faktury tkaniny, że desenie na niej się znajdujące są bardziej prześwitujące niż tło. Daje to niezwykle ciekawy efekt świetlny.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rolety deseniowe
Nick: