Dodany: 2011-12-16 14:18:21
 

Rolety bambusowe Zastanawiając się nad rozwiązaniami dekoratorskimi w naszym domu czy mieszkaniu, warto zadać sobie fundamentalne pytanie o podstawowy charakter danego pomieszczenia. Obecnie mamy do dyspozycji wiele wariantów, możliwych do zastosowania osłon okiennych. Tradycyjne firany i zasłony są już coraz rzadziej spotykane. Wypierają je powoli rolety kraków.

 

Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością sprawdzi się w pomieszczeniach o dość naturalnym charakterze wystroju, nie wymagających jednocześnie pełnego zaciemnienia, będą bambusowe rolety kraków. wykonane są one z reguły, z bambusowych cienkich listewek lub patyczków odpowiedniej szerokości, splecionych razem w rodzaj maty. Dodatkowo w jednym z końców rolety kraków, mocowany jest mechanizm zwijający i listwa instalacyjna.

 

Taka osłona okienna przepuszcza dość sporo światła. Dobra będzie więc do salonu, kuchni czy gabinetu, nie zaś do sypialni, gdzie wskazane jest pełne zaciemnienie pomieszczenia. Tworzy ona ponadto  bardzo interesujący efekt, nadający wnętrzu bardziej „naturalny” wygląd.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rolety bambusowe
Nick: