Dodany: 2011-12-16 14:49:27

 

Żaluzje plisowaneChcąc dobrze urządzić mieszkanie czy dom, zadbać należy o estetyczną i praktyczną oprawę okien. Dobrze rozejrzeć się w najnowszych trendach i rozwiązaniach, gdyż czasem spotkać można się z czymś bardzo interesującym, takim jak plisowane żaluzje kraków.

 

Plisowane żaluzje kraków, to rozwiązane stanowiące połączenie tego co najlepsze w rolecie i żaluzji. Jest to przymocowany do ramy okna w prowadnicach, arkusz splisowanego, sztywnego materiału. Podstawowa zaletą jaką mają te żaluzje kraków, jest niezwykle mała przestrzeń (w porównaniu do tradycyjnych żaluzji aluminiowych czy drewnianych), jaką zajmują one po całkowitym złożeniu. Ponadto fakt, iż ustawione one mogą być na dowolnej wysokości okna pozwala zasłonić tylko jego niektóre wybrane, fragmenty – można ją ustawić choćby w pozycji zazdrostki.

 

Dodatkowo, jako że wykonane są one z tkaniny, możemy dowolnie wybierać ich kolor czy wzór. Nowoczesne sposoby mocowania sprawiają też, że świetnie sprawdzają się na niestandardowych powierzchniach okiennych: skosach, świetlikach, oknach o innym niż prostokąt kształcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Żaluzje plisowane
Nick: